O produktach


Idea produkcji wysokiej jakości karmy, jaka przyświecała nam od początku istnienia firmy, pomogła stworzyć produkty, które zostały bardzo dobrze przyjęte przez naszych klientów.

SŁOWO IDEA DOSKONALE ODZWIERCIEDLA RÓWNIEŻ CHARAKTER NASZYCH PRODUKTÓW:


Mank

Aktualnie w naszej ofercie znajduje się blisko 10 rodzajów produktów, wytwarzanych z pięciu rodzajów mięs. W większości produktów mank® znajduje się wołowina. Wynika to z tego, iż wołowina należy do najzdrowszych ogólnodostępnych mięs charakteryzujących się wysoką wartością odżywczą. Nasze produkty, obok mięs powszechnie wykorzystywanych w „diecie barf”, jak kurczak czy wołowina, zawierają również mięsa szlachetne: mięso z kaczki, indyka czy gęsi.

Podstawą produkcji naszych wyrobów jest świeży surowiec, który pozyskujemy lokalnie, od sprawdzonych i zaufanych dostawców. Jako mała rodzinna firma nie produkujemy na skalę przemysłową, dzięki czemu nasze produkty doceniane są za wysoką jakość.

Jedną z zasad „diety barf” jest podawanie pokarmu bez sztucznych dodatków, konserwantów, barwników czy ulepszaczy. Taka jest właśnie karma mank®.

Produkty mank® są dostępne w formie mrożonej, ponieważ mrożenie to najbardziej racjonalna metoda utrwalania i przechowywania żywności. Mrożenie pozwala na zachowanie wartościowych składników jednocześnie nie zmieniając smaku i nie zaniżając wartości odżywczych. W zestawieniu metod przechowywania żywności mrożenie jest na pierwszym miejscu. Mrożone produkty mank® wystarczy rozmrozić: ROZMRAŻAMY – PODAJEMY.

Wszystkie nasze gotowe karmy zawierają średnio od siedmiu do dziewięciu starannie dobranych składników, mielonych w różnych frakcjach, a następnie razem wymieszanych.

Opierając się na naszych produktach szybko i w prosty, naturalny sposób zapewniasz psu zróżnicowane i pełnowartościowe pożywienie.


Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.
Musisz się zalogować, aby dołączyć do listy oczekujących.