Musisz się zalogować, aby dołączyć do listy oczekujących.

Dlaczego mank?

Trudno w jednym zdaniu odpowiedzieć, dlaczego właśnie karmę mank®

miałbyś zastosować w codziennym żywieniu swojego Psa. Dlatego też, poświęć kilka chwil i poznaj korzyści, jakie możesz osiągnąć Ty, jako właściciel oraz Twój Pies. Zapomnij na chwilę o zaletach karm wysokoprzetworzonych, o których wiesz z tv, radia lub czasopism i zastanów się, kim tak naprawdę jest Twój Pies.

Psy to zwierzęta, których przodkami w prostej linii są wilki, czyli drapieżniki, żywiące się swoją ofiarą, którą najczęściej jest roślinożerca. Zjadany praktycznie w całości, dostarcza drapieżnikowi mięso, wnętrzności – podroby, kości. Nie ma tu miejsca na zboża, wypełniacze, konserwanty, sztuczne aromaty, smaki i suplementy. Tak właśnie układała się ta zależność przez tysiąclecia istnienia gatunku. I nie zmienia tego kilkadziesiąt lat, od kiedy na skalę przemysłową produkowane są karmy wysokoprzetworzone.

SPRAWDŹ w WIKI

Dlatego najzdrowsza i najbardziej zbliżona do naturalnego sposobu odżywiania się Psów jest dieta oparta o – ogólnie rzecz ujmując – surowe mięso. Jak najmniej przetworzone, bez dodatków chemicznych. Dieta taka dokładnie wpasowuje się w potrzeby żywieniowe gatunku i nie powoduje skutków ubocznych w postaci alergii, chorób przewodu pokarmowego, przedwczesnych zgonów czy zatruć. Zwróć uwagę, że 30 lat temu Pies żywiony był resztkami z obiadu domowników lub po prostu skrawkami mięsa z kością, kupionymi gdzieś pokątnie, a poczekalnie nielicznych wówczas lecznic weterynaryjnych świeciły pustkami. Psy żyły dłużej i mniej chorowały, a część dzisiaj powszechnych schorzeń w ogóle nie istniała.

Jak ma się do tego wszystkiego karma mank®?

Mank® to odpowiedź na potrzebę Psa, aby był karmiony jak w naturze – w sposób określony przez tysiące lat ewolucji.

Na pewno słyszałeś o tzw. „diecie barf”, opracowanej przez australijskiego lekarza weterynarii. To bardzo popularna metoda żywienia Psów, której zasady i wytyczne znajdziesz w wielu źródłach. Dieta mank® jest zbliżona do założeń „diety barf” i pozwoli Ci karmić Psa w naturalny sposób. To gotowa, zbilansowana, kompletna karma. Bazuje, tak jak w naturze: (patrz wyżej co ofiara dostarcza wilkowi) na mięsie, podrobach, kościach. Odpowiednio dobrane proporcje zapewnią dostarczenie wszystkich składników żywieniowych.

Możesz próbować zmierzyć się z samodzielnym przygotowywaniem Psu surowej karmy we własnym zakresie i poszukiwać odpowiednich składników w sklepach i na halach targowych. Możesz je mielić, mieszać, zastanawiać się, jakich użyć suplementów i w jakich dawkach. Tak, możesz wykonać te wszystkie pracochłonne czynności. Ale dlaczego tak wiele osób, które się tego podejmują rezygnuje i wraca do karm gotowych, wysokoprzetworzonych? Bo dobre przygotowanie naturalnej karmy z odpowiednich składników (z pewnego źródła) jest czasochłonne i absorbujące.

My wykonujemy tę pracę za Ciebie i serwujemy Twojemu Psu gotowy pokarm, którego niczym nie musisz uzupełniać. Już wielu naszych Klientów przekonało się o tym i zostali z nami. A EFEKTY, które osiągnęli są znakomite. Karmienie surowym może być proste. Naszą karmę ROZMRAŻASZ – PODAJESZ.

Karma mank® jest jedyna w swoim rodzaju

Jeśli dobrze się rozejrzysz, znajdziesz w Polsce różne produkty mięsne przeznaczone dla Psów jak np. wołowina z kością, indyk z chrząstką, mielone mięso dla psa, karma wołowo-wieprzowa, serca wołowe, wołowina bez kości.

To, co inni nazywają karmą, u nas jest tylko jednym ze składników. W naszych wyrobach stosujemy od siedmiu do dziewięciu różnych składników, mielonych w różnych frakcjach i przygotowanych w jednym opakowaniu. Ponadto mank® to aż sześć rodzajów karm z różnego rodzaju mięsa, więc możesz różnicować dietę, zachowując ciągłość i kompletność żywienia swojego Psa. I pamiętaj, nasza dieta nie wymaga suplementacji.

Jeśli jesteś właścicielem kilku Psów różnych ras lub w różnym wieku, nie potrzebujesz kilku karm dla swoich podopiecznych. Dieta mank® jest odpowiednia dla wszystkich ras Psów, w każdym wieku. Dietę różnicuje się mniejszymi lub większymi porcjami, ze względu na wiek psa, specyfikę rasy, jego aktywność i ruchliwość.

W opakowaniach 250g karma jest drobnomielona – dla psów ras małych i szczeniaków.

Psy na diecie mank® mają się znakomicie, a o efektach karmienia możesz przekonać się na naszej stronie. Te opinie to tylko kilka z wielu podobnych i warto zaznaczyć, że wszystkie są prawdziwe i pochodzą od osób znających mank®.

SPRAWDŹ OPINIE!

Odpowiednie opakowanie to kolejny z atutów naszych produktów

Jest tak przygotowane, aby przechowywanie i serwowanie karmy było proste i wygodne. Odcinasz nożyczkami zgrzew i gotowe. Karma pakowana jest w mocne plastikowe woreczki, które doskonale do siebie przylegają – w zamrażarce zaoszczędzisz sporo miejsca! Wagę opakowania łatwo dostosujesz do potrzeb swojego psa.

Po krótkim czasie zauważysz, że Twój Pies merda ogonem na dźwięk otwieranego zamrażalnika lub szelestu woreczka z karmą.

A na koniec, jakich efektów możesz się spodziewać, karmiąc Psa dietą mank®:

  • poprawa stanu uzębienia
  • mocna i błyszcząca sierść
  • wzrost odporności
  • więcej energii i radości życia, większa ruchliwość
  • odchody psa stają się mniejsze, zwarte i bez przykrego zapachu
  • mniej gazów
  • wizyty u lekarza weterynarii ograniczą się do wizyt kontrolnych

ZAMÓW PRODUKT NA PRÓBĘ!

Dlaczego mank®?

Dla szybkich, pozytywnych efektów!