Dlaczego mank?

Trudno w jednym zdaniu odpowiedzieć, dlaczego właśnie karmę mank®

miałbyś zastosować w codziennym żywieniu swojego Psa. Dlatego też, poświęć kilka chwil i poznaj korzyści, jakie możesz osiągnąć Ty, jako właściciel oraz Twój Pies. Zapomnij na chwilę o zaletach karm wysokoprzetworzonych, o których wiesz z tv, radia lub czasopism i zastanów się, kim tak naprawdę jest Twój Pies.

Psy to zwierzęta, których przodkami w prostej linii są wilki, czyli drapieżniki, żywiące się swoją ofiarą, którą najczęściej jest roślinożerca. Zjadany praktycznie w całości, dostarcza drapieżnikowi mięso, wnętrzności – podroby, kości. Nie ma tu miejsca na zboża, wypełniacze, konserwanty, sztuczne aromaty, smaki i suplementy. Tak właśnie układała się ta zależność przez tysiąclecia istnienia gatunku. I nie zmienia tego kilkadziesiąt lat, od kiedy na skalę przemysłową produkowane są karmy wysokoprzetworzone.

SPRAWDŹ w WIKI

Dlatego najzdrowsza i najbardziej zbliżona do naturalnego sposobu odżywiania się Psów jest dieta oparta o – ogólnie rzecz ujmując – surowe mięso. Jak najmniej przetworzone, bez dodatków chemicznych. Dieta taka dokładnie wpasowuje się w potrzeby żywieniowe gatunku i nie powoduje skutków ubocznych w postaci alergii, chorób przewodu pokarmowego, przedwczesnych zgonów czy zatruć. Zwróć uwagę, że 30 lat temu Pies żywiony był resztkami z obiadu domowników lub po prostu skrawkami mięsa z kością, kupionymi gdzieś pokątnie, a poczekalnie nielicznych wówczas lecznic weterynaryjnych świeciły pustkami. Psy żyły dłużej i mniej chorowały, a część dzisiaj powszechnych schorzeń w ogóle nie istniała.

Jak ma się do tego wszystkiego karma mank®?

Mank® to odpowiedź na potrzebę Psa, aby był karmiony jak w naturze – w sposób określony przez tysiące lat ewolucji.

Na pewno słyszałeś o tzw. „diecie barf”, opracowanej przez australijskiego lekarza weterynarii. To bardzo popularna metoda żywienia Psów, której zasady i wytyczne znajdziesz w wielu źródłach. Dieta mank® jest zbliżona do założeń „diety barf” i pozwoli Ci karmić Psa w naturalny sposób. To gotowa, zbilansowana, kompletna karma. Bazuje, tak jak w naturze: (patrz wyżej co ofiara dostarcza wilkowi) na mięsie, podrobach, kościach. Odpowiednio dobrane proporcje zapewnią dostarczenie wszystkich składników żywieniowych.

Możesz próbować zmierzyć się z samodzielnym przygotowywaniem Psu surowej karmy we własnym zakresie i poszukiwać odpowiednich składników w sklepach i na halach targowych. Możesz je mielić, mieszać, zastanawiać się, jakich użyć suplementów i w jakich dawkach. Tak, możesz wykonać te wszystkie pracochłonne czynności. Ale dlaczego tak wiele osób, które się tego podejmują rezygnuje i wraca do karm gotowych, wysokoprzetworzonych? Bo dobre przygotowanie naturalnej karmy z odpowiednich składników (z pewnego źródła) jest czasochłonne i absorbujące.

My wykonujemy tę pracę za Ciebie i serwujemy Twojemu Psu gotowy pokarm, którego niczym nie musisz uzupełniać. Już wielu naszych Klientów przekonało się o tym i zostali z nami. A EFEKTY, które osiągnęli są znakomite. Karmienie surowym może być proste. Naszą karmę ROZMRAŻASZ – PODAJESZ.

Karma mank® jest jedyna w swoim rodzaju

Jeśli dobrze się rozejrzysz, znajdziesz w Polsce różne produkty mięsne przeznaczone dla Psów jak np. wołowina z kością, indyk z chrząstką, mielone mięso dla psa, karma wołowo-wieprzowa, serca wołowe, wołowina bez kości.

To, co inni nazywają karmą, u nas jest tylko jednym ze składników. W naszych wyrobach stosujemy od siedmiu do dziewięciu różnych składników, mielonych w różnych frakcjach i przygotowanych w jednym opakowaniu. Ponadto mank® to aż sześć rodzajów karm z różnego rodzaju mięsa, więc możesz różnicować dietę, zachowując ciągłość i kompletność żywienia swojego Psa. I pamiętaj, nasza dieta nie wymaga suplementacji.

Jeśli jesteś właścicielem kilku Psów różnych ras lub w różnym wieku, nie potrzebujesz kilku karm dla swoich podopiecznych. Dieta mank® jest odpowiednia dla wszystkich ras Psów, w każdym wieku. Dietę różnicuje się mniejszymi lub większymi porcjami, ze względu na wiek psa, specyfikę rasy, jego aktywność i ruchliwość.

W opakowaniach 250g karma jest drobnomielona – dla psów ras małych i szczeniaków.

Psy na diecie mank® mają się znakomicie, a o efektach karmienia możesz przekonać się na naszej stronie. Te opinie to tylko kilka z wielu podobnych i warto zaznaczyć, że wszystkie są prawdziwe i pochodzą od osób znających mank®.

SPRAWDŹ OPINIE!

Odpowiednie opakowanie to kolejny z atutów naszych produktów

Jest tak przygotowane, aby przechowywanie i serwowanie karmy było proste i wygodne. Odcinasz nożyczkami zgrzew i gotowe. Karma pakowana jest w mocne plastikowe woreczki, które doskonale do siebie przylegają – w zamrażarce zaoszczędzisz sporo miejsca! Wagę opakowania łatwo dostosujesz do potrzeb swojego psa.

Po krótkim czasie zauważysz, że Twój Pies merda ogonem na dźwięk otwieranego zamrażalnika lub szelestu woreczka z karmą.

A na koniec, jakich efektów możesz się spodziewać, karmiąc Psa dietą mank®:

  • poprawa stanu uzębienia
  • mocna i błyszcząca sierść
  • wzrost odporności
  • więcej energii i radości życia, większa ruchliwość
  • odchody psa stają się mniejsze, zwarte i bez przykrego zapachu
  • mniej gazów
  • wizyty u lekarza weterynarii ograniczą się do wizyt kontrolnych

ZAMÓW PRODUKT NA PRÓBĘ!

Dlaczego mank®?

Dla szybkich, pozytywnych efektów!

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.
Musisz się zalogować, aby dołączyć do listy oczekujących.