Musisz się zalogować, aby dołączyć do listy oczekujących.

Płatności

Dla wygody klientów oferujemy trzy formy płatności za produkty oferowane przez naszą firmę.

Formy i sposoby płatności

GOTÓWKA ZA POBRANIEM (WYŁĄCZNIE DLA MIESZKAŃCÓW TRÓJMIASTA I OKOLIC) – UWAGA: TA FORMA PŁATNOŚCI JEST CZASOWO NIEDOSTĘPNA

W tym wypadku pieniądze odbiera kurier dostarczający towar. Koszt pobrania wliczony jest w cenę przesyłki. Wartość pobrania nie może przekraczać 5 000 zł, płatność przy większych zamówieniach musi być realizowana przez przelewy bankowe.

SZYBKI PRZELEW - PRZELEWY 24

Forma płatności realizowana przy pomocy Przelewy24 pozwala na szybki i bezpieczny transfer środków z Twojego banku na nasze konto w czasie rzeczywistym. Dzięki temu rozwiązaniu natychmiastowo potwierdzisz dokonaną u nas rezerwację produktu.

Uwaga! Nie wszystkie banki udostępniają funkcję szybkich przelewów online przez 24 godziny 7 dni w tygodniu. Przelewy przez system płatności Przelewy24, które zostały złożone poza godzinami dostępności danego banku, realizowane będą w najbliższym dniu roboczym.

Aby sprawdzić godziny dostępności funkcji w poszczególnych bankach:

Sprawdź tutaj!

TRADYCYJNY PRZELEW BANKOWY

Wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym - zazwyczaj 24 do 48 godzin od zlecenia przelewu (licząc tylko dni robocze).
Jeśli przelew jest wykonany z konta w Aliorbanku, okres ten może być krótszy.

W TYTULE PRZELEWU NALEŻY OBOWIĄZKOWO WPISAĆ PIĘCIOCYFROWY NUMER ZAMÓWIENIA (to jest numer poprzedzony # - jest widoczny na koncie klienta w sklepie karmamank.pl oraz w mailu potwierdzającym zamówienie).
Potwierdzenie przelewu można przesłać na adres: sprzedaz@karmamank.pl

NOWY NUMER KONTA! 
Alior Bank S.A.

49 2490 0005 0000 4500 4319 3305