Opinie

Fractal Flyball Team – Mistrzowie Europy 2017 w dyscyplinie Flyball.

5

Nasza psia wataha to 9.,7.,5.,4.,3 i 1,5 roczne psy. Wspólnie regularnie trenujemy flyball oraz dogfrisbee, wolne chwile spędzamy na spacerowaniu lub wylegiwaniu na kanapie

Karma mank napędza nasze psy od 2014 roku. Gołym okiem widać ich świetną kondycję: lśniąca sierść, czyste zęby, mocne mięśnie. Dobrze przyswajalna, naturalna karma pozytywnie wpływa na układ ruchu i siłę mięśniową naszych psich sportowców. Dodatkowy atut dla właściciela każdego psa to mniejsza ilość odchodów.
Najstarszy z naszych psów to 9 letni whippet, który latami borykał się z problemami trawiennymi, nie mógł nabrać masy, cierpiał na częste biegunki. Od kiedy zdecydowaliśmy się na żywienie mankiem, szczęśliwie zapomnieliśmy o wszystkich tych dolegliwościach, a Fester cieszy się wspaniałą formą.
W 2015 roku w naszym domu pojawił się miot zdrowych i wesołych szczeniaczków. Suka całą ciążę oraz okres karmienia żywiona była mankiem. Szczeniaczki jako swój pierwszy stały posiłek dostały drobno mielony mank indyk z wołowiną.
Niemal wszystkie psy w klubie Fractal Flyball Team żywione są karmą mank. To jeden z naszych sekretów.

Kasia Skutkiewicz i Jan Doliński, Klub Fractal Flyball Team, hodowla Armagedogz.

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.
Musisz się zalogować, aby dołączyć do listy oczekujących.