Opinie

Hodowca seterów irlandzkich

5

Jestem hodowcą seterów irlandzkich należącym do Związku Kynologicznego w Polsce (ZKWP) oraz międzynarodowej organizacji kynologicznej FCI. Moje psy są również zarejestrowane w brytyjskim The Kennel Club.

Setery irlandzkie towarzyszą mi w życiowej drodze od prawie 20 lat. Od 10 lat również aktywnie uczestniczę w adopcjach seterów znajdując im nowe domy.

Z karmą Mank zetknęłam się ok 2015 roku. Od lat sukcesywnie ograniczałam przysłowiową chemię w otoczeniu swoim i swoich psów, a poszukiwanie zdrowego żywienia jest bardzo ważnym elementem tego procesu.

Moje setery to stado kilku sztuk psów różnej płci i różnym wieku, od seniora po szczeniaki. Każdy z nich na swoim etapie życia otrzymuje z karmy Mank to co w danym momencie jest im potrzebne.

Wielu hodowców i właścicieli seterów boryka się z nieproporcjonalnym rozwojem swoich pupili oraz trudem w unormowaniu ilości i stosunku wapnia do fosforu. Ja pierwszy raz stosując karmę Mank u swoich dwóch ostatnich szczeniaków nie miałam takich problemów. Szczeniaki te są skrajnie różnej budowy ciała i struktury kośćca. Pies duży i mocny, suczka delikatna. Jednakże oboje rozwijali się bardzo proporcjonalnie, a wyniki badań kwi przeprowadzane co miesiąc były rewelacyjne. Fosfor i wapń idealny, a szczenięca niedokrwistość wyeliminowana bardzo szybko, reszta wskaźników książkowa.

Drugim przypadkiem wartym zaznaczenia jest moja kolejna suka 9-letnia seniorka, która jest chora na jelita. Również jest karmiona od 2 lat karmą Mank i od tego czasu nigdy nie wystąpiły żadne objawy i dolegliwości chorobowe.

Nasze psy są przede wszystkim częścią rodziny. Jednakże często z nimi podróżujemy, czy to na wystawy psów rasowych, czy na wyjazdy rekreacyjne. Mank jedzie zawsze z nam. Nie mamy problemów z przechowywaniem karmy nawet w gorące lato. A nasze psy są zawsze w najwyższej formie, bawiąc się i biegając w polu, czy zdobywają wiele nagród i championatów innych krajów, jak n.p. Litwa, Czechy, Słowacja, Chorwacja. Nasze dokonania do zgłębienia na naszym profilu Facebook MADRA RUA.

Całe stado badane jest regularnie. Przekazuję wyniki badań powyższych psów. W razie pytań służę kontaktem i radą – seter.madrarua@gmail.com Serdecznie polecam karmę MANK!

Hodowca seterów irlandzkich

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.
Musisz się zalogować, aby dołączyć do listy oczekujących.